Installing jest ogólnopolskim programem wspomagającym naukę słownictwa i ortografii. Opiera się na mechanizmie powtórek i regularnej pracy, który wspomaga zapamiętywanie.

Nauczyciele przygotowują materiał leksykalny do przyswojenia dla uczniów na podstawie aktualnie realizowanych treści. Uczniowie przyswajają słownictwo w formie quiz, w którym uczeń dopasowuje słówka bądź frazy do zdania wyświetlonego na ekranie. Dodatkowo można posłuchać wymowy każdego słowa, przygotowanej przez profesjonalnego lektora. Pojedyncza sesja trwa od kilku do kilkunastu minut, dzięki czemu unika się monotonii i znużenia dziecka.
Materiał jest dzielony na małe partie ułatwiające zapamiętanie, a w kolejnych sesjach pojawiają się nie tylko nowe słówka, ale także te już  opanowane, w celu utrwalenia i ugruntowania wiedzy. Program zbiera informacje na temat prawidłowych odpowiedzi i błędów związanych z każdym słówkiem i dostosowuje poziom trudności indywidualnie do ucznia.
Więcej informacji na stronie: www.instaling.pl

 

Minął właśnie rok od momentu, kiedy program Insta.Ling został w naszej szkole wprowadzony jako obowiązkowy, w ramach innowacji pedagogicznej z języka angielskiego.
Rzetelna i systematyczna praca naszych uczniów pozwoliła uzyskać nam Certyfikat dla szkoły - liczymy na kolejne certyfikaty w kolejnych latach :)
BRAWO! i byle tak dalej :)