Dodatkowe zajęcia z języka angielskiego dla uczniów, prowadzone są na terenie naszej szkoły w terminach i godzinach dostosowanych do planu lekcji dzieci.

 

ZAPISY NA ROK 2023/24

 

 

Dodatkowe zajęcia z języka angielskiego dla uczniów, prowadzone są na terenie naszej szkoły w terminach i godzinach dostosowanych do planu lekcji dzieci.

 

ZAPISY NA ROK 2022/23

 

 

 

 

Miło nam poinformować, że szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży Early Stage, która od kilku lat prowadzi dla naszych uczniów i przedszkolaków dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, zaproponowała nam Program Partnerski, w ramach którego nasza szkoła otrzymała:

  • dostęp premium do platformy Eduelo dlawszystkich naszych uczniów i nauczycieli,
  • zestaw innowacyjnych materiałów metodycznych,
  • rodzice będą mogli wziąć udział w wychowawczo-psychologicznych webinariach prowadzonych przez szkołę Early Stage. 

 

Pozalekcyjne zajęcia z języka angielskiego dla naszych uczniów prowadzone są na terenie naszej szkoły, w czasie świetlicowym. Zapisy dziecka na zajęcia językowe Early Stage odbywają się poprzez stronę earlystage.pl/zapisy/ruda-slaska-2

 

Dlaczego polegamy właśnie na szkole Early Stage?

 

Early Stage jest szkołą języka angielskiego, która działa od 1993 roku, ucząc dzieci i młodzież w wieku od 3 do 19 lat. Obecnie w szkole uczy się ponad 42 000 uczniów, w 800 szkołach w całej Polsce.

 

Zajęcia języka angielskiego prowadzone są w oparciu o autorskie podręczniki i materiały dydaktyczne oraz 10 supermocy, czyli niestandardową metodę, która angażuje wyobraźnię, pamięć i wszystkie zmysły, co skuteczne wspomaga proces przyswajania podstawowych umiejętności językowych  oraz indywidualny rozwój dziecka.

Szkoła otrzymała liczne nagrody za innowacyjność w nauczaniu języka obcego (m.in. nagrodę European Language Label).

 

Więcej informacji o szkole Early Stage: https://earlystage.pl/