Drukuj

Wigilia środowiskowa była, jak co roku, okazją do refleksji nad Bożym Narodzeniem, podziwiania utalentowanych uczniów i  absolwentów oraz spotkaniem z być może dawno niewidzianym znajomym.

  Wszystko rozpoczęło się roratami, które rozświetliły lampiony wykonane przez młodsze dzieci naszej szkoły. Część artystyczna należała do klas VII. Przedstawiły one jasełka pt. „Otwórz oczy, zobacz więcej”.  Ubogaciły je współczesne utwory bożonarodzeniowe wykonane przez uczennice, absolwentkę i rodzinę Strzelców. Na uwagę zasługuje również występ Zuzi – naszej absolwentki, która pięknie gra na klarnecie.

   Widzowie byli zachwyceni, co wyrazili nie tylko brawami, ale także ciepłymi słowami, za które dziękujemy.

  Po występie artystycznym udaliśmy się na boisko szkolne, by posmakować świątecznych przysmaków na Kłodnickim Jarmarku Bożonarodzeniowym. Chętnych było tak wielu, że,  co z przykrością musimy stwierdzić, nie wszyscy mogli posmakować specjałów. Bardzo nas cieszy taka frekwencja.

  Dziękujemy za obecność wszystkim przybyłym, zwłaszcza ks. Proboszczowi Leszkowi Makówce, który miał okazję pierwszy raz świętować z nami, oraz Pani Wizytator Ewie Borys. Dziękujemy za życzenia i... zapraszamy za rok.