Dziś kl. Ia zakończyła uczestnictwo w akcji Cała Polska Programuje. Każde zadanie było dla nas nowym wezwaniem. Wszyscy świetnie się bawiliśmy zdobywając nowe umiejętności konstrukcje i manipulacyjne. Nauczyliśmy się szybko i logicznie myśleć i kombinować w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Przed nami jeszcze wiele zadań ponieważ realizujemy Ogólnopolski program Uczymy Dzieci Programować.    Jesteśmy już gotowi i czekamy na nowe  zadania.

 

 

         Uczniowie kl Ia wraz z wychowawcą rozpoczęli dziś przygodę z kodowaniem. Realizujemy Ogólnopolski program "Uczymy dzieci programować" . Dziś wyzwanie- konkurs "Cała Polska Programuje". W pierwszym dniu programowaliśmy zdrowie. Oto nasze propozycje:

 

Tym razem inaczej niż zazwyczaj uczniowie naszej szkoły rozpoczęli nowy rok szkolny. W związku z obowiązującym stanem zagrożenia epidemiologicznego, uczniowie klas II- VII rok szkolny rozpoczęły w salach ze swoimi wychowawcami według wcześniej ustalonego harmonogramu. Tylko pierwszoklasiści wraz z rodzicami ten rok rozpoczęli na sali gimnastycznej.  Po wprowadzeniu sztandaru szkoły został odśpiewany hymn państwowy, p. Dyrektor przywitała zebranych i zapewniła, że zrobimy wszystko, aby pierwszoklasiści czuli się w szkole dobrze i bezpiecznie. Rodzicom życzyła wiele radości z sukcesów dzieci podczas edukacji w naszej szkole.  Następnie uczniowie zostali podzieleni na klasy i wraz w wychowawczyniami udali się na krótkie spotkanie do sal. Po powrocie dzieci zaśpiewały piosenkę i otrzymały tradycyjne rogi obfitości. Pierwszoklasistom życzymy, by szkoła była dla nich wspaniałą przygodą, miejscem nawiązywania przyjaźni wzrastania w mądrości.

 

 

 

Joomla templates by a4joomla