W roku szkolnym 2021/2022 Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego przebiegać będą na trzech stopniach. Wszystkie trzy stopnie konkursu odbędą się w szkole macierzystej ucznia – uczestnika konkursu.

Drugi i trzeci stopień konkursu zostaną przeprowadzone wyłącznie w formie pisemnej. Pierwszy stopień konkursu przeprowadzony zostanie w formie pisemnej i/lub ustnej nie później niż do dnia 29.10.2021.

Pozostałe informacje, w tym również zakres materiału obowiązujący na każdym z etapów konkursów można znaleźć na stronie Wojewódzkie konkursy przedmiotowe

Dodatkowe zajęcia z języka angielskiego dla uczniów, prowadzone są na terenie naszej szkoły w terminach i godzinach dostosowanych do planu lekcji dzieci.

ZAPISY NA ROK 2021/22