Z radością informujemy, że projekt naszej szkoły pt. : „Eko, zdrowo i aktywnie” pojawił się na liście laureatów IV edycji konkursu Małych Grantów Eko-Unii. Uzyskaliśmy dla szkoły 1500 zł, które przeznaczymy na promocję wśród uczniów  wiedzy dotyczącej wody, podkreślenie jej roli w codziennej diecie, zwrócenie uwagi na zagadnienie ochrony środowiska, zakupienie fontanny wodnej.

W naszej szkole organizowana jest kolejna edycja Dyktanda z j. angielskiego. Osoby chętne są proszone o zgłaszanie się do 18 stycznia do nauczyciela przedmiotu. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Regulamin konkursu znajduje się poniżej.

Tegoroczna zabawa karnawałowa wzbudziła u najmłodszych uczniów naszej szkoły wiele radości. Odświętnie udekorowana sala gimnastyczna stworzyła inspirujący do uciechy klimat. Wśród uczestników trudno było rozpoznać uczniów. Rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania, które umożliwiały wcielania się w ulubione postaci. Dostarczały emocji, budziły zaskoczenie i zachwyt. Starsi koledzy zadbali o karnawałową oprawę muzyczną. Uczniowie tańczyli przy skocznej muzyce, którą dobrze znały, a często nawet wtórowały jej, głośno śpiewając. Rodzice zadbali o smaczne przekąski i napoje. Po dwóch godzinach zabawy wszyscy balowicze syci wrażeń, zmęczeni lecz zadowoleni wrócili pod opieką rodziców do swoich domów.