Szlachetna Paczka

Chcielibyśmy serdecznie podziękować, że udało Nam się wspólnie spełnić marzenia rodziny w ramach Szlachetnej Paczki.Wszystkie prezenty sprawiły Im wiele radości i wywołały uśmiech na twarzach.
Niech dobro i szczęście, które zostało ofiarowane wróci do Was wszystkich i do Waszych rodzin.

Dziękujemy .

Spaß-Fun-Diversión

6 grudnia 2018 r. uczennice klasy trzeciej: Maja Kubica i Alicja Woźniczka reprezentowały naszą placówkę w I. Wojewódzkim Konkursie Artystyczno-Językowym „Spaß-Fun-Diversión”. Organizatorem konkursu było Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego oddział Katowice. 28 uczniów z 20 różnych szkół województwa śląskiego przedstawiało swoje prace konkursowe przed dziesięcioosobową komisją, w skład której wchodził Konsul Honorowy Republiki Federalnej Niemiec Pan Marcin Tyslik. W konkursie „Ach te wakacje” kategoria 1-3 szkoły podstawowej Maja Kubica zajęła I miejsce, a praca Alicji  Woźniczki została wyróżniona.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!