INFORMACJA DLA RODZICÓW

Szanowni Rodzice

Informuję, że od dnia 23 kwietnia 2019 r. przedszkole rozpoczyna pracę po akcji strajkowej,
 w godzinach 6:30 do 16:30.  Od 23 kwietnia 2019 r, przedszkole zapewnia posiłki dla dzieci.

Anna Wlaszczyk

Informacja MEN dla rodziców w związku ze strajkiem nauczycieli

Wycieczka do Nikiszowca

Słowa warte!

27 lutego br. w Zespole Szkół Katolickich w Chorzowie odbył się Wojewódzki Konkurs Recytatorski Słowa warte!  Wygrał go Piotr Śmigielski uczeń klasy VII naszej szkoły. To zwycięstwo pozwoliło mu wziąć udział w eliminacjach regionalnych do Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbyły się 27 marca w katowickim teatrze Korez. Tam Piotr zajął III miejsce.

Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych sukcesów!

Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym

Dnia 26 marca czwórka szóstoklasistów wzięła udział w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Gliwicach. Lena, Agata, Jeremi i Marcel zmagali się w czterech konkurencjach- test wiedzy ogólnej, drużynowy przejazd rowerem w miasteczku drogowym , tor przeszkód oraz udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej. Cała czwórka zdobyła 2 miejsce drużynowo, zaś Lena zdobyła 1 miejsce jako najlepszy zawodnik. GRATULUJEMY!!!