W dniu poprzedzającym szkolną uroczystość związaną ze Świętem Konstytucji 3.Maja, uczennice klasy 7 przeprowadziły „Wielki test wiedzy o polskich symbolach narodowych”. Rywalizacja między klasami o tytuł tej, która o symbolach narodowych Polski wie najwięcej odbyła się w trzech grupach wiekowych (klasy I-III SP, klasy IV-VI SP , klasa VII SP i II , III G). Klasami zwycięskimi okazały się klasy: III B, IV B i II gimnazjalna. Wyniki konkursu zostały ogłoszone w czasie uroczystej akademii z okazji majowego święta. Uczniowie zwycięskich klas otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki. Wyróżnionych zostało również sześcioro uczniów, których wyśmienita wiedza sprawiła, że na teście nie popełnili ani jednego błędu. Dumni ze swojego wyniku mogą być: Maria Kubica (IIA), Bartłomiej Widera (IIA), Dominik Oleś (IIA), Weronika Bielska (IIIA), Weronika Roszczyk (IIIB) oraz Paulina Dymara (IIIB). Serdecznie gratulujemy!